Skaličania spoznali meno súpera vo finále, v poslednom zápase rozhodla tretia tretina

SHL
DETVA - Hokejisti HC 07 Orin Detva vyhrali v piatom zápase semifinále play off Budiš I. ligy nad HK Dukla Michalovce 4:1 a sériu hranú na tri víťazstvá 3:2 a postúpili do finále. V boji o titul narazia na HK Skalica.

Prečítajte si aj: Boj o play-off v Tipsport Lige vrcholí: Sledujte NAŽIVO súboje o všetko!

HC 07 Orin Detva - HK Dukla Michalovce 4:1 (2:1, 0:0, 2:0)
Góly:
6. Fekiač, 10. Žilka, 48. Török, 60. Škvaridlo - 17. Cútt. Rozhodovali: Štefík, Snášel - Šefčík, Junek, vylúčení: 6:4, navyše: Mrňa (Michalovce) 10 minút OT, presilovky: 1:0, oslabenia: 0:0, 1400 divákov