VIDEO Sekera nedohral zápas proti Floride: Po nešťastnom bloku opustil ľad v bolestiach

NHL
EDMONTON - Kris Russell strelil za Edmonton svoj premiérový gól v sezóne i kariére, prihral mu naň aj Connor McDavid, ktorý je so 68 bodmi na čele produktivity zámorskej súťaže. Oilers vyhrali na ľade Floridy Panthers 4:3.
Zdroj: youtube.com

Ekbladov strelecký pokus z úvodu druhej tretiny síce zblokoval slovenský reprezentant Andrej Sekera, no puk sa smolne odrazil k Jussimu Jokinenovi. Ten ho naservíroval Aleksandrovi Barkovovi, ktorý vyrovnal na 1:1.

Prečítajte si aj: VIDEO Říha znova s chuťou skritizoval pomery v KHL: Je to výsmech pre Slovan

Sekera sa v tom čase už skrúcal v bolestiach a po góle musel opustiť hraciu plochu. Zamieril rovno do šatne a do zápasu už nezasiahol. Odohral niečo vyše osem minút a pripísal si jednu strelu na bránku.

"Myslím, že by to mal byť skôr svalový problém ako niečo iné. Viac ale budeme vedieť až zajtra," povedal tréner Edmontonu Todd McLellan pre oficiálny twitter klubu.

Zdroje informácií: TASR, cbssports.com