VIDEO Haláka v novom roku prenasleduje smola: Po delovke do tela nebol schopný dochytať zápas

AHL
BRIDGEPORT - Slovenský hokejový brankár Jaroslav Halák nedochytal pre zranenie svoj druhý zápas na farme New Yorku Islanders proti Hartford Wolf Pack.
Zdroj: soundtigers.com

V nočnom stretnutí nižšej súťaže AHL v Hartforde opustil bránku Bridgeportu Sound Tigers v poslednej minúte druhej tretiny po tom, ako inkasoval strelu do hornej časti tela.

Prečítajte si aj: Tipérsky špeciál: Dnes k nám zamieri tím z takmer úplného východu Ruska

Halák mal dovtedy na konte 14 zásahov. Jeho tím viedol 2:1 a tak sa napokon aj zápas skončil. Duel dochytal Stephon Williams a slovenský brankár bol v tretej časti na striedačke.

Tréner Bridgeportu Brent Thompson nechcel prezradiť, kam Halák inkasoval strelu, ale potvrdil, že nejde o vážne zranenie. "Bude v poriadku. Jednoducho sa necítil natoľko dobre, aby sa vrátil do zápasu," povedal Thompson podľa ctpost.com.

Haláka poslalo na farmu vedenie klubu NHL New York Islanders v závere roka po tom, ako prežil deň na listine nechránených hráčov.