VIDEO Chára sa vrátil a doviedol Bruins k výhre nad Jágrom, 13 gólov u obhajcu titulu

NHL
BOSTON - Hokejisti Bostonu zvíťazili v noci na utorok v zámorskej NHL nad Floridou 4:3 po predĺžení.
Zdroj: nhl.com

Bruins nastúpili v zostave už aj s uzdraveným kapitánom Zdenom Chárom, ktorý vynechal predchádzajúcich šesť duelov pre zranenie v dolnej časti tela.

Prečítajte si aj: Tipérsky špeciál: Slovan už nemá na čo čakať, musí začať bodovať naplno

Slovenský obranca odohral v domácom drese takmer 24 minút, mal jednu strelu na bránku, mínusový bod a rozdal aj tri bodyčeky.

Stretnutie bohaté na góly videli diváci v Pittsburghu, kde Penguins zdolali Ottawu 8:5. Hetrikom sa za domácich blysol Bryan Rust.

BOSTON BRUINS - FLORIDA PANTHERS 4:3 pp (1:0, 1:1, 1:2 - 1:0)
Góly: 19. Schaller (Krejčí), 37. Pastrňák (Marchand, Bergeron), 54. Backes (Spooner), 62. Pastrňák (Krejčí, Carlo) - 30. Jágr (Ekblad, Pysyk), 48. Barkov (Smith), 59. Demers (Matheson, Trocheck). Brankári: Rask - Luongo, strely na bránku: 36:30, 17.565 divákov.

COLUMBUS BLUE JACKETS - ARIZONA COYOTES 4:1 (1:1, 1:0, 2:0)
Góly: 12. Gagner (Wennberg, Atkinson), 26. Foligno (Atkinson, Gagner), 52. Gagner (Saad, Hartnell), 55. Werenski (Gagner) - 10. Rieder (Goligoski, Ekman-Larsson). Brankári: Bobrovskij - Domingue, strely na bránku: 34:18, 11.091 divákov.

PITTSBURGH PENGUINS - OTTAWA SENATORS 8:5 (2:2, 3:2, 3:1)
Góly: 2. Rust (Malkin, Letang), 9. Crosby (Sheary, Cole), 29. Cullen (Rust), 35. Kessel (Schultz, Cole), 35. Schultz (Malkin, Kessel), 42. Malkin (Kessel), 53. Rust (tr. strieľanie), 58. Rust (Kunitz, Dumoulin) - 9. Turris (Dzingel, Wideman), 14. Karlsson (Stone), 22. Stone (Phaneuf, Karlsson), 28. Hoffman (Karlsson, Stone), 47. Phaneuf (Turris, Karlsson). Brankári: Fleury (28. Murray) - Anderson (53. Condon), strely na bránku: 46:34, 18.414 divákov.

WASHINGTON CAPITALS - BUFFALO SABRES 3:2 pp (0:1, 1:1, 1:0 - 1:0)
Góly: 26. Beagle (Orpik, Winnik), 54. Johansson (Carlson, Williams), 63. Johansson (Orlov, Kuznecov) - 6. Girgensons (Grant, Ristolainen), 36. Okposo (R. O'Reilly, Carrier). Brankári: Holtby - Lehner, strely na bránku: 33:33, 18.506 divákov.