Hľadanie
Prihlásenie
Registrácia
Prihlasovacie meno
Heslo
Laco a jeho bodyček zadkom - animovaný gif z giphy.com

  • predzápasový preview
  • textové komentáre po celý zápas
  • videá gólov a dôležitých akcií
  • okamžité zvukové upozornenia
  • tipovací servis
Jeglič a gól za Slovan - animovaný gif z giphy.com

Lašák sa opäť pustil do Cígera: Toto vraví o nesúdržnosti tímu na MS!

MS2016 Reprezentácia


26.05.2016, 11:26 - LIBEREC - Ján Lašák už počas MS ktitizoval na svojom Facebooku určitú nesúdržnosť v tíme, vyplývajúcu z nešťastných verejných výrokov trénera Cígera voči hráčom v tíme. Teraz všetko v rozhovore pre Plus jeden deň objasnil ešte viac.

Foto: archív

Konkrétne hovorí: "To, čo som videl, mi stačilo na to, aby som si urobil obraz. Nebolo to ideálne, chlapci sa trápili. Ako športovec to na jednej strane chápem, ale na druhej som mal dojem, že mužstvo nevystupovalo až tak ako jeden tím. Neviem, čo sa dialo vnútri v kabíne, ale vystúpenia trénera Zdena Cígera navonok neboli najšťastnejšie. Isté veci nesmú vyplávať na povrch a nemôže kouč deliť tím na seba a hráčov. Mužstvo je predsa len jedno na čele s trénerom."

A čo hovorí zlatý medailista z Göteborgu na reči o mladom, neskúsenom tíme? "Netvrdil by som, že sme mali až taký mladý tím. Veď priemer bol 26 rokov. Jednoznačne mi tam však chýbali starší hráči. Napríklad Branko Radivojevič či Tomáš Kopecký. Mohli skúsenosťami pomôcť mužstvu i mladým po ich boku. Bolo by im treba však nájsť ten správny flek. V minulosti ťažil Libor Hudáček z Mira Šatana. A aký bol? Mladý Réway by takisto potreboval k sebe meno, ktoré by ho usmernilo. V Rusku sa viacerí hľadali."

mBank
51
3
Autor: Tomáš Molokáč
Zdroj: pluska.sk
DISKUSIA
PODOBNÉ ČLÁNKY

NEPREHLIADNITE