Hľadanie
Prihlásenie
Registrácia
Prihlasovacie meno
Heslo
Laco a jeho bodyček zadkom - animovaný gif z giphy.com

  • predzápasový preview
  • textové komentáre po celý zápas
  • videá gólov a dôležitých akcií
  • okamžité zvukové upozornenia
  • tipovací servis
Jeglič a gól za Slovan - animovaný gif z giphy.com

Ohlasy médií: Fíni bez šance, zlato pre javorové Rusko

MS2016


23.05.2016, 09:56 - PETROHRAD - Ohlasy médií na kanadskú obhajobu titulu majstra sveta na 80. MS v Rusku po finálovom triumfe 2:0 nad Fínskom:

Foto: TASR

iihf.com: "Connor DaGold! Connor McDavid svojím prvým gólom na turnaji udržal zlato v rukách Kanady po víťazstve 2:0 nad Fínskom."

iDnes.cz: "Kanada obhájila zlato a už atakuje ruský rekord. Fíni boli bez šance. Kanada znovu potvrdila, že je vládcom svetového hokeja."

isport.cz: "Zasa sú najlepší! Hokejisti Kanady vrátili vo finále majstrovstiev sveta Fínsku prehru zo skupiny a po triumfe 2:0 opanovali šampionát v Rusku. Tím kapitána Coreyho Perryho dokázal obhájiť zlaté medaily z Prahy, o ich triumfe rozhodol zázračný mladík Connor McDavid."

TASS: "Ruský prezident Vladimir Putin dekoroval nedeľňajšieho majstra sveta v hokeji, ktorým sa stal tím Kanady. Vyhral druhýkrát v rade a 26-krát v histórii."

Sport-express: "Moskva. Kanada. Deja vu. Javorové Rusko získalo zlato. Moskva sa stala pre Kanaďanov najžiadanejším mestom pre MS. Po triumfe v roku 2007 nad Fínskom 4:2 vyhrala aj tentoraz po výsledku 2:0."

tsn.ca: "Prvý gól Connora McDavida na svetovom šampionáte mal cenu zlata. Pre Kanadu bol víťazný na ceste za obhajobou titulu majstrov sveta a zisku zlatých medailí po víťazstve 2:0 nad Fínskom."

AP: "Kanada pokorila dovtedy nezdolaných Fínov 2:0 v zápase o zlato na svetovom šampionáte. Získala svoj 26. titul a stala sa prvým tímom od roku 2009, ktorému sa podarilo prvenstvo obhájiť."

mBank
0
0
Autor: TASR
Zdroj: TASR
DISKUSIA
PODOBNÉ ČLÁNKY

NEPREHLIADNITE