Hľadanie
Prihlásenie
Registrácia
Prihlasovacie meno
Heslo
Laco a jeho bodyček zadkom - animovaný gif z giphy.com

  • predzápasový preview
  • textové komentáre po celý zápas
  • videá gólov a dôležitých akcií
  • okamžité zvukové upozornenia
  • tipovací servis
Jeglič a gól za Slovan - animovaný gif z giphy.com

VIDEO Pánikova ukážková bomba + jeho skromné slová: "Túto šancu si musím zaslúžiť!"

NHL


18.01.2016, 08:52 - CHICAGO - Premiérový gól Richard Pánika v drese Chicaga prišiel hneď na začiatku zápasu a bola to výstavná strela. Po zápase mal veľkú radosť.

Foto: nhl.com

Richard Pánik otvoril skóre duelu proti Montrealu už v tretej minúte, keď ťažil z vynikajúcej roboty obrancu Erika Gustafssona, ktorý odohral svoj prvý zápas po zranení dolnej časti tela.

„Prechádzal s pukom po ľavej strane, mne sa otvoril priestor. Tahral to vskutku dobre, našiel ma a ja som iba vystrelil,“ povedal Pánik pre tímový web. Pánikovo zakončenie bolo ukážkové.

Dvadsaťštyriročný Martinčan má za sebou už štvrtý zápas po výmene. Na konte má zatiaľ jeden gól, jednu asistenciu a jeden plusový bod. V NHL skóroval prvýkrát od 13. marca 2015. .

„Cítim sa celkom dobre, najmä teraz, keď vyhrávame. Idem od zápasu k zápasu, snažím sa hrať jednoduchý hokej a svoju hru. Dúfajme, že vydržím v základnej zostave a zaistím si v nej miesto."

Z farmy druhého najslabšieho tímu NHL do tímu obhajcu titulu. Tomu sa povie skok!

„Nečakal som, že budem vymenený do najlepšieho tímu v NHL. Mám ozajstnú radosť, že som dostal túto príležitosť a teraz musím pracovať, aby som si ju zaslúžil,“ doplnil Pánik.

mBank
7
0
Autor: Tomáš Molokáč
Zdroj: slovaknhl.sk, nhl.com
DISKUSIA
PODOBNÉ ČLÁNKY

NEPREHLIADNITE